Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka jednatele s AJ nebo NJ | Jihlava

referenční číslo: 6-12-283326/JD | aktuálnost: 10.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Umíte anglicky nebo německy a chcete se stát podporou ředitele výrobní společnosti? Hledáme asistentku ředitele s velkým A. Pokud Vás taková šance zajímá, pošlete nám svůj český i německý nebo anglický životopis společně s motivačním dopisem.
Co bude Vaším úkolem:

  • stanete se asistentkou ředitele, který je časově velmi vytížený, takže pro něho budete velkou podporou
  • povedete jeho kompletní administrativu, zápisy z porad
  • budete vyřizovat korespondenci, telefonáty, překlady
  • jedná se o obchodní oddělení, takže budete pomáhat připravovat různé tabulky a přehledy
  • zajištění služebních cest od pojištění přes víza až po ubytování
  • zkrátka plnění denních úkolů dle pokynů nadřízeného

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ nebo NJ alespoň středně pokročile slovem i písmem (úroveň B1/B2)
  • předchozí praxe v administrativě vítána
  • MS Office (Word, Excel!, Outlook)
    Důležité předpoklady pro tuto pozici:
  • zodpovědnost, samostatnost v zadaných úkolech
  • schopnost rychle reagovat na zadané úkoly

Nabízíme

Benefity: * finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností * náborový příspěvek * bonusový systém mzdy po zkušební době * jazykové vzdělávání a aktivní využití jazyků při práci * příspěvek na stravování Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa