Typ nabídky

Minimální mzda

Vstupní kontrola materiálu (Start-up projekt), kmenový stav, 2směny

referenční číslo: 5afee31ebabecf1a03178b47 | aktuálnost: 31.10.2018

Adecco spol. s r.o.

Chcete být u zrodu něčeho nového a pracovat v Plzni? Jste pečlivý? Máte zkušenosti s kontrolou produktů?
Pak hledáme právě Vás...

Náplň práce

- parts inspection – 100% kontrola dílů s výkresovou dokumentací pomocí odpovídajících měřidel
- kooperace při přípravě plánu kontrol materiálu
- aktualizace materiálového vzorkovníku
- značení měřidel
- správa NG zóny
- pravidelné kontroly skladových procesů a dodržování nastavených procesů a reporting
- řešení a návrh protiopatření interních neshod a kontrola jejich následného plnění
- spolupráce při tvorbě / aktualizaci kontrolních listů procesů
- kontrola procesů – dodržování 5S

Požadujeme

- manuální zručnost
- pečlivost
- zkušenost na pozici kontrolora (výhodou)
- zodpovědnost
- odolnost vůči stresu

Nabízíme

- nástup IHNED či DOHODOU
- lokalita: Plzeň
- práce na HPP
- zajímavé finanční ohodnocení (DLE ZKUŠENOSTÍ)
- práce v čistém prostředí
- rodinný charakter společnosti
- nástup do KMENOVÉHO STAVU
- práce od pondělí do pátku (R/O/N) 2směnný provoz
- být součástí start-up projektů

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity