Typ nabídky

Minimální mzda

IT Specialista

referenční číslo: KL27169-0040 | aktuálnost: 16.06.2018

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme zodpovědnou osobnost na pozici IT Specialista.

Co bude náplní Vaší práce?

  • správa a údržba stávajících systémů ICT
  • podpora uživatelů a řešení problémů
  • účast na různých projektech (např. zavedení nového docházkového systému, GDPR...)

Co na Vás oceníme?

  • zkušenost se serverovými operačními systémy (Windows, VMWARE, SQL)
  • komunikativní angličtinu
  • minimálně SŠ vzdělání v IT oboru

A co za to?

  • moderní prostředí mezinárodní úspěšné společnosti
  • možnost využívání špičkových technologií
  • flexibilní pracovní doba
  • a spousta benefitů - např. příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, notebook atd.

Klíčová slova: IT specialista, IT specialist, Windows, VMWare, SQL, angličtina, anglický jazyk, AJ, Berounsko, IT specialista, IT specialist, Windows, VMWare, SQL, angličtina, anglický jazyk, AJ, Berounsko, IT specialista, IT specialist, Windows, VMWare, SQL, angličtina, anglický jazyk, AJ, Berounsko

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby