Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí projektů s nj/aj

referenční číslo: 18048 | aktuálnost: 16.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený vedoucí projektů či projektový manažer?
Mluvíte německy nebo anglicky a chcete jazyk používat?
Vedli jste někdy tým, jednali se zákazníky a dodavateli?
Elektrotechnika je Vaší vášní?

Odpovězte a já Vám nabídnu pozici, která se neodmítá.

Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá posilu na pozici:
VEDOUCÍ PROJEKTŮ S NJ/AJ

Náplň práce

  • Vedení projektů
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Jednání o cenách a podmínkách
  • Monitoring trhu
  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • VŠ elektro vzdělání
  • Praxi v elektro výrobě na podobné pozici
  • Komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny – PODMÍNKOU
  • Dynamickou osobnost s přirozenou autoritou
  • Zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu a technickou zdatnost

Nabízíme

  • Moderní zázemí se super technologiemi
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na stravu
  • Školení, kurzy
  • Nástup možný ihned
  • Míso výkonu práce: Okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 38 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika