Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha portálového obráběcího centra

referenční číslo: 18127 | aktuálnost: 02.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s obsluhou portálového centra značky TYC? Jste technicky zaměřen a chcete se rozvíjet ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

OBSLUHA PORTÁLOVÉHO OBRÁBĚCÍHO CENTRA

Náplň práce

  • obsluha portálového centra
  • udržování provozuschopného stavu u stroje, základní údržba a seřízení stroje
  • dodržování vnitřních předpisů firmy, udržování pořádku na pracovišti
  • práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • zkušenosti s obsluhou portálového centra
  • SŠ nebo SOU vzdělání v oboru strojírenství
  • spolehlivost, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • orientaci v technické dokumentaci pro samostatné čtení

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost získání výkonnostních bonusů
  • nástupní bonus 10.000 Kč po zkušební době
  • dotované stravování a jídelna v prostorách společnosti
  • příspěvek na dopravu dle km od trvalého bydliště
  • 5 dní dovolené nad rámec zákona
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce: okres Přerov

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství