Typ nabídky

Minimální mzda

Referent BOZP

referenční číslo: 9-21-282840/JD | aktuálnost: 18.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Poohlížíte se po nové pozici BOZP referenta? Pojďte řešit BOZP k nám. Budete součástí malého oddělení, kde budete mít na starosti celou agentu BOZP.
Na pozici referenta BOZP budete:

  • mít na starosti preventivní prohlídky BOZP
  • vyhledávat možnosti zlepšení a navrhování opatření
  • identifikovat rizika
  • vytvářet a aktualizovat dokumentaci BOZP
  • komunikovat s mistry ve výrobě a napříč celou společností

Požadujeme

  • zkušenosti na pozici BOZP z výrobní společnosti
  • znalosti zákonů v oblasti BOZP
  • znalost základní angličtiny nebo němčiny
  • dobré organizační dovednosti a pečlivost

Nabízíme

Benefity: * 13. plat * HPP na dobu neurčitou * dotované stravování * každoroční růst mezd * jazykové a odborné vzdělávání Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl