Typ nabídky

Minimální mzda

UI/UX Designer pro WEB / Desktop aplikace s AJ (30.000 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 44829 | aktuálnost: 19.07.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Na tuto velice zajímavou pozici přijmeme kreativní dušičku s praxí v UI/UX oboru.

  • UCD - Výzkum a vytváření prototypů, vyhodnocování, konzultace s vývojáři, získávání feedbacku
  • Používání výzkumných metod
  • Komunikace s dalšími UX kolegy a spolupráce s dalšími odděleními napříč firmou
  • Sestavení dokumentace – text, diagramy, prototypy
  • Strukturovaný přístup: hypotéza – budování – měření – zlepšení

Požadujeme

  • VŠ v oborech Interakce člověka a počítače, počítačová grafika a interakce, interakční design nebo související
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost problematiky UCD
  • Kreativní myšlení, analytické dovednosti
  • Znalost principů agilních metod vývoje
  • Angličtina - schopnost dorozumět se mluvenou formou s kolegy

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky, Sickdays
  • Možnost kariérního růstu (vedení teamu)
  • Interní školení, vzdělávání/kurzy
  • Firemní notebook
  • Firemní akce, inovation days
  • Lokalita: Praha

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Média, polygrafie, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské