Typ nabídky

Minimální mzda

Školitel/ka

referenční číslo: 37817 | aktuálnost: 18.06.2018

Kariéra s.r.o.

Školitel/ka

Náplň práce

Společnost Alto Praha s.r.o.hledá -

konzultantky pro školení a poskytování podpory klientům v oblasti software pro hotely a restaurace (pokladny, sklady, ubytování).

Veškeré školení poskytneme v potřebném rozsahu, jedná se o pestrou práci jak v kanceláři, tak u zákazníků. Znalost cizích jazyků není podmínkou, znalost základní práce s PC a řidičský průkaz sk. B.
Požadujeme precizní práci a vystupování.
Nabízíme vlídné zacházení. Nástup možný ihned.
Nabídky zasílejte na prace@altopraha.cz.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Praha

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport, Ostatní