Typ nabídky

Minimální mzda

Team leader v údržbě

referenční číslo: 9-21-282822/JD | aktuálnost: 16.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Měli jste již možnost pracovat ve výrobní společnosti v oddělení údržby nebo jste kutil od přírody, vyznáte se a máte chuť se ještě něčemu přiučit? Zašlete nám svůj životopis.
Vaší náplní práce na pozici Team leadera údržby bude:

  • vyhledávání a identifikace závad
  • provádění údržby, revizí a oprav strojů
  • spolupráce s techniky údržby při výběru náhradních dílů
  • tvorba pracovních instrukcí, návodů a postupů oprav

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení ve výrobě
  • přesnost, preciznost odpovědnost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. plat * příspěvek na stravování, penzijní připojištění a sportovní vyžití * příspěvek na dovolenou po ZD po dvou letech * 3% z hrubého základu na PP * příspěvek na relaxaci/wellnes Unishek V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem). Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy