Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí projektu, automotive

referenční číslo: 7-30-282452/JD | aktuálnost: 31.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenost s projektovým managementem v automotive? Jste technicky zdatný a baví Vás řešení designu nových výrobků? Nevadí Vám občasné služební cesty po Evropě?
V tom případě pozice VEDOUCÍHO PROJEKTU je určena právě vám.
V její rámci budete:

  • mít zodpovědnost za náběh nového produktu až po validaci výrobní linky
  • podporovat výrobní oddělení 6 měsíců po SOP
  • spolupracovat s interním týmem v rámci závodu (logistika, kvalita, výroba)
  • koordinovat práci s programovým týmem z Německa, Francie
  • zodpovídat za přípravu a validaci veškeré dokumentace (P-FMEA, Control Plan, Pracovní návodky)
  • spolupracovat s týmem ECR koordinátorů (technické modifikace nových i stávajících produktů)

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • min. 2 roky praxe v automotive – zkušenost s projektovým managementem
  • výborná znalost AJ – budete absolvovat služební cesty v rámci Evropy
  • znalost programů CAD a SAP
  • odolnost vůči stresu
  • samostatnost a organizační schopnosti

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * závodní stravování * penzijní připojištění * příspěvek na dopravu a ubytování * velmi silná podpora při relokaci apod. Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Management