Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant Elektro

referenční číslo: 8-30-282106/JD | aktuálnost: 31.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme do závodu v Lovosicích PROJEKTANTA ELEKTRO. Pokud se zvládnete domluvit anglicky nebo německy, máte znalost silnoproudu a dokážete jednat se zákazníky, tak jste náš člověk!
Hledáme kandidáta/-ku, který/-á bude mít za úkol:

  • tvorba technické dokumentace se zaměřením na silnoproudé rozvody NN a VN, distribuční transformátory, rozvaděče NN a VN, výpočty elektrických sítí, silnoproudou kabeláž,
  • jednání se zákazníkem o elektrotechnické představě projektu,projje
  • tvorba podkladů pro výběrová řízení a zpracování kalkulace projektů,
  • dozor nad realizací projektu.

Požadujeme

Požadavky na pozici Projektant Elektro jsou následující:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku – silnoproud,
  • znalost NJ, AJ nebo RJ na úrovni práce s technickou dokumentací,
  • mít praxi v oblasti projektování rozvodů energie VN i NN, vč. tvorby výrobní dokumentace napájecích rozváděčů,
  • mít osvědčení o kvalifikaci dle vyhl. 50/1978 Sb. §6 a §10 bez omezení napětí,
  • mít zkušenosti s dimenzováním transformátorů, ochranných prvků, zkratové výpočty,
  • znalost některého z CAE systémů, nejlépe Eplan,
  • orientace v technických normách,
  • schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně,
  • řidičský průkaz skupiny B - zahraniční pracovní cesty.

Nabízíme

Benefity: * Roční výkonové prémie * 25 dní dovolené * Příspěvek zaměstnavatele na stravování * Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění * Notebook, případně mobilní telefon * Sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky * Poukázky Ticket Multi * Věrnostní odměny * Jazykové kurzy * Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy * Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst * Přátelský a mladý kolektiv Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Mzda: 30 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika