Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový technik pro designérskou firmu

referenční číslo: 5af2db83a5ad9514791100be | aktuálnost: 09.05.2018

KANDIDÁTI s.r.o.

Jsme úspěšná firma zabývající se výrobou designérského nábytku a městského mobiliáře, v posledních letech aktivně zapojujeme do výrobků elektro prvky, a proto hledáme kolegu, který nám pomůže s vývojem produktů a bude se podílet na vedení projektů.

Náplň práce

Co bude náplní Vaší práce?

  • Samostatně povedete projekty a budete se spolupodílet na vývoji produktů
  • Budete komunikovat se všemi odděleními – designéry, konstruktéry, rozpočtáři, i klienty
  • Přinesete do firmy nové nápady a návrhy, jak produkty zlepšit

Co byste měl splňovat?

  • Mít SŠ/VŠ technického či elektrotechnického směru
  • Mít zkušenost či dispozice k projektovému řízení/praxi na obdobné pozici
  • Domluvíte se anglicky – jsme nadnárodní firma a často budete komunikovat se zahraničními partnery
  • Jste dynamická, technicky založená a komunikativní osobnost
  • Vlastníte ŘP. sk. B

Co Vám za to nabízíme?

  • Práci v moderní dynamické společnosti, kde si stále budete rozšiřovat obzory
  • Možnost seberealizace při vývoji nových výrobků
  • Pružná pracovní doba
  • Benefity – telefon, příspěvek na stravování
  • Možnost nástupu od 1.června
  • Kanceláře v Bílovicích u Uherského Hradiště

Budeme rádi, když nám zašlete své CV a více probereme po telefonu.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Bělohorská 1653, Praha, 16900

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Tvůrčí práce, kultura, umění, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování