Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výrobního úseku (50.000 - 65.000 Kč)

referenční číslo: 44079 | aktuálnost: 27.05.2018

Jobs Contact

Náplň práce

  • vedení výrobního úseku skládajícího se z 200 zaměstnanců prostřednictvím 12 mistrů (k nápomoci Vám bude směnový mistr)
  • dohled a zodpovědnost za plnění plánu a dodávek pro zákazníky společnosti
  • zodpovědnost za kvalitu výroby
  • komunikace a spolupráce s dalšími odděleními při sestavování výrobních plánů v rámci nových projektů, plánování výroby, atd.
  • aktivní práce na zlepšování výrobních procesů
  • řešení operativních úkolů na denní bázi
  • hodnocení a motivace svých podřízených
  • odpovědnost za dodržování firemních standardů a BOZP

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • zkušenosti s vedením týmu
  • AJ - shcopnost domluvit se (mírně pokročilá znalost AJ)
  • technické a analytické myšlení
  • zodpovědnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • mzdu dle vašich zkušeností a schopností
  • 13. mzdu vyplácenou ve dvou částech (polovina v květnu a polovina v listopadu)
  • příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
  • příplatek na dopravu ve výši 1000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování (oběd za 14 Kč nebo 23 Kč, dle výběru)
  • podpora při relokaci (finanční balíček nebo zajištění bytu v Jihlavě)
  • bezplatné firemní vzdělávání
  • po roce pracovního poměru příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie
  • slevové kupony do vybraných obchodů a zařízení, vstupenky do kina, divadla a na nejrůznější akce během celého roku, sportovní aktivity, masáže a jiné, dle aktuální nabídky

• preventivní lékařskou péči
• firemní akce

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita