Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby (automotive)

referenční číslo: 9-21-281576/JD | aktuálnost: 30.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme vedoucího výroby, který je připraven nastavovat změny v úspěšném a stále se rozvíjejícím výrobním závodě.
Máte za sebou prokazatelné úspěchy v oblasti nových výrobních postupů a zlepšování?
Vaším úkolem bude:

  • vedení výrobního týmu
  • zajištění plynulé výroby
  • aktivní spolupráce při dodržování výrobního plánu
  • koordinace zaměstnanců, školení

Požadujeme

Očekáváme:

  • ideálně vzdělání technického směru
  • zkušenosti s vedením výoby v oblasti automotive
  • dobrou znalost anglického jazyka

Nabízíme

Benefity: nadstandardní platové ohodnocení * široké spektrum firemních benefitů (závodní stravování zdarma, týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění,příspěvek na dojíždění, mobilní telefon, notebook, jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce) * možnost kariérního růstu * práci v mezinárodním prostředí s každodenním využitím cizích jazyků Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 100 000 - 140 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství