Typ nabídky

Minimální mzda

IT Koordinátor

referenční číslo: 9-10-281584/JD | aktuálnost: 30.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

  • Provádět instalaci, odstraňování závad, podporu uživatelů
  • Pečovat o sítě a serverové systémy
  • Spravovat plánovací systém výroby
  • Zpracovávat data, analyzovat a řešit vzniklé odchylky v plánovacím systému výroby
  • Provádět potřebné změny pro dodržování firemních standardů v oblasti IT
  • Spolupracovat s regionálním koordinačním IT centrem
  • Sledovat trendy v oblasti IT a snažit se o neustálé zdokonalování informačních systémů ve výrobním závodě
  • Chránit firemní i osobní data ve společnosti před poškozením a zneužitím
  • Zpracovávat interní požadavky na technické a aplikační vybavení
  • Zajišťovat předávání techniky uživateli a odpovídat za zprovoznění

Požadujeme

  • SŠ /výpočetní technika nebo technického zaměření
  • 3 roky praxe
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na síti ( UNIX, WINDOWS)
  • Znalost aplikací pod WINDOWS (Office)
  • Schopnost zpracovávat a analyzovat data v systému SQL
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Benefity: nadstandardní platové ohodnocení * široké spektrum firemních benefitů (závodní stravování zdarma, týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění,příspěvek na dojíždění, mobilní telefon, notebook, jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce) * možnost kariérního růstu * práci v mezinárodním prostředí s každodenním využitím cizích jazyků Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby