Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník - od 25tis.Kč PLZEŇ (Nový projekt)

referenční číslo: 5ae3290ba5ad953ab2397249 | aktuálnost: 31.10.2018

Adecco spol. s r.o.

Chcete být u zrodu něčeho nového v Plzni? Už Váš nebaví neosobní provozy, kde si Vás neváží? Už nechcete být součástí hektické mašinérie? A k tomu všemu máte zkušenost ve skladu?
PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS...

Náplň práce

* příjem a výdej zboží, včetně související kontroly materiálu
* skenování, zadávání dat do systému
* zaskladňování / vyskladňování materiálu z regálových systémů
* nakládky a vykládky zboží z rozvozových aut
* operativně provádět veškeré manipulační, kompletační, kontrolní a ostatní operace v rámci skladového hospodářství
* dodržovat předpisy bezpečnosti práce a požární ochrany
* řádně pečovat o svěřenou manipulační a skladovací techniku
* práce ve třísměnném provozu

Požadujeme

* platný průkaz VZV / Retrak
* zkušenosti ve skladu velkou výhodou
* flexibilita, odpovědnost, pečlivost
* trestní bezúhonnost

Nabízíme

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu práce: Plzeň
* práci na hlavní pracovní poměr (možnost i nástupu do KMENOVÉHO STAVU)
* zajímavé finanční ohodnocení
* 3 směnný provoz, bez víkendů
* perspektivní práce pro nadnárodní společnost
* systematické zaškolení, možnost dalšího vzdělávání
* čisté pracovní prostředí

Mzda: 25 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy