Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - 45.000 Kč

referenční číslo: 11-30-280909/JD | aktuálnost: 29.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Rozumíš konstrukci? Umíš pracovat v kreslících programech? Chceš se podílet na celém procesu zpracování zakázky? Dej nám o sobě vědět!
Obsazujeme pozici KONSTRUKTÉRA
Staneš-li se naším novým kolegou, budeš:

  • konstruktérem přípravků a manipulátorů pro svařovací linky - Catia V5
  • účastníkem celého životního cyklu zakázky - nabídka, kalkulace, projektová příprava konstrukce, dozor při instalaci
  • zpracovatelem technické dokumentace pro výrobu
  • pověřen jednáním s klientem

Požadujeme

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní)
  • znalost CAD systémů
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • ŘP sk. B
  • praxe v oboru výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

Benefity: * Roční výkonové prémie * 25 dní dovolené * Příspěvek zaměstnavatele na stravování * Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění * Notebook, případně mobilní telefon * Sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky * Poukázky Ticket Multi * Věrnostní odměny * Jazykové kurzy * Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy * Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst * Přátelský a mladý kolektiv Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy