Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik-elektro- vhodné také pro absolventy

referenční číslo: 4-30-279971/JD | aktuálnost: 18.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Rádi bychom ve svém týmu přivítali fajn člověka, který se zajímá a alespoň částečně orientuje v oblasti automatizace, údržby nebo elektro. Bylo by fajn kdyby měl mírně pokročilou angličtinu, kterou bude používat především k tvorbě reportů, čtení technické dokumentace, příp. při komunikaci se zahraničními kolegy. Uvítáme ABSOLVENTY, které pečlivě zaškolíme a dáme jim tak příležitost nastarovat svou kariéru!
Neváhejte a kontaktujte nás, rádi se s Vámi setkáme a probereme vše podrobněji!

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání - technický obor /mechatronik, automotizace, údržba/
  • AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni určitě bude stačit
  • vyhl. 50, par. 4
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • orientace v prostředí Windows
  • PLC - znalost programování velkou výhodou
  • samostatnost

Nabízíme

Benefity: * služební vůz * notebook a telefon jsou samozřejmostí * 5 týdnů dovolené Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy