Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka výroby, bonus za doporučení 30 000 Kč, HK

referenční číslo: 5ad6f2ddbabecf33864377a2 | aktuálnost: 19.06.2018

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti v Hradci Králové?

Nevadí Vám práce ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu?
Dejte nám o sobě vědět!

Již po třech měsících (po zapracování) nabízíme až 25 000 Kč/měs. (v závislosti na směnnosti a výši bonusů)?

Navíc, bonus za doporučení nového pracovníka, který odpracuje min. 6 měsíců 30 000 Kč.

Možnost práce přesčas, nyní extra odměna až 730 Kč za směnu!

Že nemáte s prací ve výrobě zkušenosti? Nevadí, zaučíme Vás. Nástup možný ihned.

Co Vás čeká:

  • jemná manuální práce a kompletace dílů (vhodné pro ženy)
  • kontrola kvality
  • práce částečně ve stoje i vsedě
  • zápisy do výrobních dokumentů
  • směnný provoz
  • nejedná se o pásovou výrobu

Co Vám nabízíme:

  • moderní pracovní prostředí
  • navýšení tarifní mzdy po třech měsících
  • nadstandardní příplatky (noční směna 20 Kč/hod, odpolední směna 8,5 Kč/hod, práce o víkendu 30 Kč/hod)
  • závodní stravování/stravenky
  • 5 týdnů dovolené/rok
  • měsíční bonusy
  • roční prémie/13. plat a 14. plat
  • a další

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • zodpovědnost
  • pracovitost
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
  • praxe výhodou, ne však podmínkou

Více informací ráda poskytnu na tel 778 76 46 68 nebo na mailu: martina.tuckova@randstad.cz

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: administrativní pracovník, dělník, dělník ve výrobě, operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, 13. plat

Vhodné pro: Absolventy