Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr testování elektroniky s AJ

referenční číslo: 17873 | aktuálnost: 14.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte stabilní společnost, ve které ukážete svůj potenciál?
Baví Vás elektronika, testování a automotive?
Máte vysokou školu elektrotechnickou, mluvíte plynule anglicky a chcete cestovat?

Napište, jste to vy, koho hledáme!

Mezinárodní výrobní společnost, rozšiřuje svůj tým o pozici:
INŽENÝR TESTOVÁNÍ ELEKTRONIKY S AJ

Náplň práce

  • Příprava a zpracování technické dokumentace
  • Testování výrobku
  • Odhalení problémů ve výrobě prototypu
  • Podpora pro zákazníky

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v elektrotechnice
  • Komunikativní znalost angličtiny – podmínkou
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • ŘP skupiny B – služební cesty
  • Odpovědnost, aktivní přístup, flexibilitu

Nabízíme

  • Práci v moderním prostředí s nejnovějšími technologiemi
  • Jistotu zaměstnání a kariérní postup
  • 5 týdnů dovolené
  • Čisté a klimatizované prostředí
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika