Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Specialista IFRS

referenční číslo: 1281448472

Náplň práce

Spolupráce na měsíčních závěrkách společností ve Skupině, a příprava výkazů dle IFRS
podpora při statutárních závěrkách společností
Sestavování reportů a analýz dle zadání CFO (cash-flow, capex, podklady pro tvorbu opravných položek; Intercompany eliminací, atd.)
Spolupráce s oddělením controllingu a účtárny
Příprava podkladů pro roční / čtvrtletní finanční audit dle IFRS
Spolupráce s externím auditorem při provádění finančního auditu společnosti a celé Skupiny
Účast na projektech v rámci společností i celé Skupiny
Spolupráce na zlepšování procesů a postupů v rámci finančního oddělení

Požadujeme

VŠ vzdělání
Výbornou znalost statutárního účetnictví a výkazů
Zkušenost na podobné pozici min. 1 rok
Velmi dobré komunikativní a organizační dovednosti
Pokročilé znalosti MS Excel
Angličtina – komunikativni
Proaktivní přístup k řešení problémů
Komplexnost, chuť učit se nové věci
Zkušenost s projektovou činností výhodou

Nabízíme

Samostatnou pozici v nadnárodní společnosti
Mobilní telefon
Smlouvu na dobu neurčitou
Možnost kariérního postupu a seberealizace
Motivující finanční ohodnocení
Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, pravidelná školení vlastní tréninkové akademie, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely
dog friendly office
karta ALIVE
firemní školka

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce

Kontaktní informace: Ludvika Naušová
+420 735 751 917