Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní a výstupní kontrolor ve strojírenství

referenční číslo: 17803 | aktuálnost: 04.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Máte zkušenost s kontrolou kvality a orientujete se ve výrobních materiálech? Pojďte tedy s námi vykročit k lepším zítřkům!
Německá výrobní společnost pro potravinářský a zdravotní průmysl hledá do 9členného týmu 10. kolegu na pozici kontrolora kvality a jakosti.

Náplň práce

  • vstupní a výstupní kontrola dílů
  • povrchová kontrola jakosti materiálů
  • práce s měřidly
  • spolupráce s výrobou

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • znalost výrobních materiálů a měřidel (délková, uhlová …)
  • uživatelskou znalost PC
  • zodpovědnost a loajalitu
  • pečlivost a proaktivní přístup

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • příplatky za přesčasy
  • osobní a profesní rozvoj
  • technické know-how
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce a moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti