Typ nabídky

Minimální mzda

Referent expedice, 26 000 Kč

referenční číslo: 7-13-278782/JD | aktuálnost: 29.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jsi pečlivý a máš zájem o administrativní práci, ve které denně využiješ angličtinu, či němčinu? Hledáme člověka, který ví, co obnáší logistika ať už v praxi, nebo teorii! Dáme šanci i šikovným absolventům!
Jako Referent expedice budeš:

  • Dohlížet na proces expedice zboží, s ohledem na předem stanovené termíny
  • Zajišťovat dopravu, komunikovat s dopravními společnostmi
  • Provádět administrativní činnost (kontrola dodacích listů, faktur, nákladových listů)
  • Vést evidenci hotových výrobků

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • NJ nebo AJ na úrovní B1 – budeš vyřizovat emaily a telefonáty s dopravními společnostmi a zákazníky
  • Znalost práce s MS Office (s důrazem na Excel)
  • Praxe z obdobné pozice výhodou

Nabízíme

Benefity: * 13. plat * Bonusy/prémie * Flexibilní pracovní dobu * Dovolená 5 týdnů * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na stravování + závodní stravování * Zvýhodněné půjčky zaměstnancům * Věrnostní prémie za odpracovanou dobu * Příspěvek na sport/kulturu/volný čas * Příspěvek na dětské letní tábory * Zdarma očkování proti chřipce * Vzdělávací kurzy, školení * Firemní akce Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy