Typ nabídky

Minimální mzda

Uvažuješ o změně práce? S námi vyděláš až 27.000 Kč

referenční číslo: 5ac75071a5ad953d601fac54 | aktuálnost: 05.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, světového dodavatele z oblasti automotive, přijmeme posily do výroby.

Náplň práce

Jste spolehlivý(á), manuálně zručný(á) a máte vzornou docházku? Oceníme Vás, i bez praxe.

  • Montážní práce
  • Obsluha automatizovaných strojů
  • Zásobování linky

Pracujeme v třísměnném i nepřetržitém režimu (8 H směny - ranní/odpolední/noční nebo 12 H směny - 4 dny práce + 4 dny volno).

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Docházku bez absencí

Nabízíme

  • Nejvyšší mzda v okolí - až 27.000 Kč/měsíc!
  • Příplatky za směnnost
  • Doprava autobusy z okolních měst - polovinu jízdného platíme MY!
  • Příspěvek za doporučení uchazeče 1 500 Kč
  • Závodní stravování + stravenky
  • Dovolená 4 + 1 (týden placené dovolené NAVÍC)
  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr + možnost přechodu do kmene!
  • Nejmodernější technologie v ČR a produkty do nejnovějších automobilů
  • Moderní tréninkové centrum
  • Čistá a bezpečná výroba
  • Kariérní růst

Mzda: 23 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby, pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy