Typ nabídky

Minimální mzda

Backend developer

referenční číslo: 17746 | aktuálnost: 15.01.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s programováním v .NET? Chtěli byste být v kontaktu s nejmodernějšími technologiemi? Chtěli byste se profesně posunout zase o kus dále?

Pokud ano, pošlete svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Vývoj backend části webových aplikací
  • Účast při návrzích celkové architektury
  • Spolupráce s QA týmem při testování
  • Porozumění požadavkům na příslušný SW

Požadujeme

  • Prokazatelnou zkušenost v backend vývoji v .NET
  • Praxi ve vývoji webových aplikací
  • Znalost frontend technologií jako HTML5 a JavaScript
  • Schopnost psát kód pro prostředí databází a klientských serverů
  • Anglický jazyk - středně pokročilý

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, 4 sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční mzdový bonus
  • Hrazené obědy, občerstvení na pracovišti
  • Mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Produkty společnosti zdarma
  • Místo výkonu práce: Olomouc nebo Brno

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj