Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor CNC stroje se zaškolením, Karviná, přímo pod kmen, nástup ihned

referenční číslo: 5ac3563da5ad951e0f400da8 | aktuálnost: 03.07.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro mezinárodní společnost specializující se na výrobu cyklistických komponentů hledáme fyzicky zdatné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
NÁSTUP IHNED.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.

Popis práce

NABÍZÍME:

  • nástupní mzda: 16000 Kč + 2000 Kč docházkový bonus + osobní ohodnocení 1500 Kč + zákonné příplatky
  • po skončení zkušební doby osobní ohodnocení až do výšky 2500 Kč
  • obědy za 1 Kč, v případě nočních směn stravenky v hodnotě 50 Kč
  • dovolená 25 dní
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • nepřetržitý provoz (8 hodinové směny nebo možnost pracovat i na 12hodinové směny)
  • smlouva na HPP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
  • nástup: IHNED

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha CNC strojů
  • vkládání součástek do obráběcího stroje
  • měření, kontrola kvality, výměna nástrojů

POŽADUJEME:

  • výuční list v oboru nebo příbuzném oboru
  • praxe na  obdobné pozici výhodou
  • práce s měřidly, znalost výkresové dokumentace
  • uživatelská znalost PC
  • spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 16 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, obráběč kovů, operátor CNC strojů, operátor výrobního bloku, operátor výroby, pomocný dělník, seřizovač programátor, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní