Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář / Elektromechanik, Kopřivnice, volné víkendy

referenční číslo: 5ac35519a5ad951e0f400d64 | aktuálnost: 03.07.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme pro oddělení údržby techniky strojů pro vstřikování a lisování plastů šikovné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

Popis práce

NABÍZÍME:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti,
  • zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností,
  • zaměstnání v kmenovém stavu,
  • 25 dní dovolené,
  • stravenky v hodnotě 80 Kč plně hrazené zaměstnavatelem,
  • příspěvek na veřejnou dopravu,
  • roční bonusy/prémie,
  • 3směnný provoz.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • oprava, údržba strojů a zařízení ovládané PLC automaty,
  • odstraňování a řešení poruch ve výrobě,
  • provádění preventivních kontrol dle plánu.

POŽADUJEME:

  • min. SOU/SŠ elektro,
  • elektro vyhláška 50/1978 Sb. §6,
  • znalost čtení technické dokumentace,
  • praxe na podobné pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky,
  • uživatelská znalost práce s PC,
  • znalost řídících systémů a robotů Simatic S7, ABB, Engel – výhodou,
  • znalost anglického nebo německého jazyka – výhodou,
  • samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost, flexibilita.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.htm

Mzda: 23 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektrikář, elektromechanik, elektromontér, elektrotechnik, mechanik, provozní mechanik, technik údržby, údržbář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity