Typ nabídky

Minimální mzda

Práce pro milovníky aut, až 31.000/měs, benefity #ts4OF

referenční číslo: 5abce021b3d3ed60bf679039 | aktuálnost: 29.04.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Chcete se podílet na výrobě pneumatik pro různé typy automobilů? Pak se Vám tato nabídka bude líbit! Přímo do kmenového stavu zaměstnanců významné společnosti v Otrokovicích, která patří k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu, hledáme šikovné pracovníky na různé pozice ve výrobě. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup dle dohody.

Náplň práce (souhrn, všechny provozy):
- Obsluha strojů při přípravě a míchání gumárenských směsí
- Řízení výrobních linek, strojů a zařízení na výrobu polotovarů
- Kompletování polotovarů na konfekčním stroji
- Lisování pneumatik
- Kontrola kvality a dokončení pneumatiky

Místo výkonu práce: OTROKOVICE

Požadujeme

- dobrý zdravotní stav, spolehlivost
- ochotu práce ve směnném provozu

Nabízíme

- nadstandardní mzdu 27.000 - 31.300 Kč/měsíc (dle provozu)
- 13. a 14. plat (tj. cca 3.000 - 4.000 Kč k výše uvedené mzdě měsíčně navíc)
- zaměstnání na HPP přímo v kmenovém stavu zaměstnanců společnosti, nikoli přes agenturu
- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněné podnikové stravování (dotace až 70 % z plné ceny)
- penzijní připojištění 1000 Kč/měsíc
- příspěvky na volnočasové aktivity - flexi pass 1.000 Kč
- slevy na pneumatiky až 60 %
- bezúročné půjčky
- příspěvky na dětskou rekreaci
- odměny za pracovní a životní výročí
- možnost si vybrat provoz, na kterém chcete pracovat (např. dojíždět se známými, apod.)
- exkurzi v podniku před nástupem

Mzda: 27 000 - 31 300 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy