Typ nabídky

Minimální mzda

DĚLNÍK/CE - zpracování umělé hmoty - až 26 000 Kč

referenční číslo: 5abb59a3a5ad9553bc6345e5 | aktuálnost: 07.01.2019

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Informace o volné pozici

Náplň práce:

  • obsluha strojů na zpracování umělé hmoty
  • vedení dokumentace
  • provádění údržeb
  • provádění kontrol kvality
  • práce v třísměnném provozu (PO – PÁ)

Požadujeme:

  • zkušenost s prací ve výrobním závodě
  • vyučení v technickém oboru
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • schopnost samostatné práce

Nabízíme:

  • měsíční mzda v třísměnném provozu 22 000 Kč
  • měsíční mzda v nepřetržitém provozu 26 000 Kč
  • osobní příplatek podle individuálního hodnocení
  • 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky za práci o víkendu, práci přesčas
  • dotované závodní stravování (oběd 25 Kč), firemní kantýna
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • dotovaná autobusová doprava do zaměstnání
  • další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů..)
  • poskytnutí pracovních oděvů

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Třebíč,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, mechanik, operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, 13. plat

Vhodné pro: Absolventy