Typ nabídky

Minimální mzda

Referent nákupu

referenční číslo: 9-30-276660/JD | aktuálnost: 30.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

  • samostatné vedení nákupních operací
  • vyřizování objednávek výrobního, nevýrobního materialu a služeb
  • komunikace s dodavateli, hledání příležitostí v alternativních dodavatelích
  • vedení menších výběrových řízení s dodavateli
  • reporting centrálnímu nákupu v ČR I v Německu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ekonomické, technické)
  • Technický typ, racionální myšlení
  • Znalost NJ (AJ výhodou)
  • Komunikativnost, samostatnost, pracovitost
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

Benefity: 5 týdnů dovolené 13. plat věrnostní odměny kvartální bonusy závodní stravování penzijní pojištění Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup