Typ nabídky

Minimální mzda

Personalista/ka pro rozvoj zaměstnanců (24.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 41160 | aktuálnost: 02.12.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Dobrý den, máte-li zkušenosti z oblasti PERSONALISTKY, zajišťovali jste VZDĚLÁVACÍ AKTIVITY pro kolegy či máte co dočinění s projekty ESF nebo státního rozčpotu? Tak neváhejte a hlaste se!

  • zajištění všech vzdělávacích aktivit ve firmě
  • tvorba celoročního plánu vzdělávání
  • spolupráce na rozvoji zaměstnanců
  • řízení projektů v oblasti vzdělávání
  • vyhodnocování vzdělávacích akcí a jejich přínosů
  • správa personálního softwaru (oblast vzdělávání)
  • administiva související s projekty financovanými z ESF nebo státního rozpočtu ČR

Požadujeme

  • min. SŠ - andragogika výhodou
  • praxe v personalistice z oblasti vzdělávání nutná
  • znalost pracovního práva a personálních procesů
  • výborná znalost práce na PC (MS Office) podmínkou
  • velmi dobré komunikační a organizační znalosti
  • pečlivost a spolehlivost
  • samostatnost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • hrazené vzdělávací kurzy
  • možnost kariérního růstu
  • finanční benefity ke mzdě v podobě odměňovacích balíčků
  • příspěvek na ŽP, PP
  • výhodný telefonní tarif pro celou rodinu
  • flexibilní pracovní doba
  • lokalita: Olomouc, Šumperk, Litovel, Uničov

Mzda: 24 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Média, polygrafie, Marketing, reklama, public relations, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita