Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka bezpečnostního dohledu

referenční číslo: 5aa91271a5ad950ebe4cfb43 | aktuálnost: 30.05.2019

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

• Vaším úkolem bude zajištění obsluhy a provozu bezpečnostních monitorovacích nástrojů
• Podpoříte náš tým při zpracování bezpečnostních reportů
• Součástí Vaší pracovní náplně bude eskalace bezpečnostních incidentů odpovědným osobám
• Připravujete podklady pro bezpečnostní analýzy zejména pro Security Expert Centrum – SEC
• Jste v kontaktu se zákazníky naší společnosti
• Podílíte se na úpravě a konfiguraci systémů
• I monitoring alertů bude součástí Vaší pracovní náplně

Požadujeme

• Důležitá je znalost práce s kancelářskými nástroji jako je MS Office
• Výhodou je, pokud ovládáte práci s LAN/WAN, OS Win, OS Linux/UNIX, Firewall nebo s IDS/IPS
• Hodí se Vám znalost skriptování či programování v Bash, Powershell či ve Visual Basic
• Máte ukončené minimálně středoškolské vzdělání, nejlépe se zaměřením na IT, nebo jste čerstvý absolventem
• Komunikace v angličtině na mírně pokročilé úrovni vám nedělá problém
• Velmi dobré komunikativní schopnosti jsou pro vás výhodou

Nabízíme

• Budete v kontaktu s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
• Motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a variabilní částky
• Pestré volitelné benefity např. zvýhodněný internet na doma a O2 TV, příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, stavební spoření, jazykové kurzy, sport, kulturu, stravenky…
• A k tomu další výhody jako příspěvek na mobilní telefon až 7 200 Kč, internet v mobilu, neomezený tarif, slevy pro rodinu a přátele, slevy od řady našich partnerů (O2 Extra výhody)
• Jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů relaxu)

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Za Brumlovkou 266, Praha, 14000

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita