Typ nabídky

Minimální mzda

George specialist

referenční číslo: 5aa13e46a5ad953bfb3dec89 | aktuálnost: 02.04.2020

Randstad HR Solutions s.r.o.

Náš klient působící v oblasti bankovnictví hledá do nově vznikajícího týmu nové posily na pozici: George specialist.

Náplň práce

V Pardubicích se budou klienti telefonicky s Georgem seznamovat a dělat z nich kámoše.

A co očekáváme od tebe?

  • že budeš parťákem pro klienty, budeš jim pomáhat řešit zajímavé situace,
  • že budeš odborníkem ve svěřené oblasti,
  • že budeš šířit dobré jméno společnosti.

Požadujeme

Budeme si rozumět, pokud:

  • jsi dynamická osobnost, která umí volat nejen z okna, ale i telefonem
  • máš rád/a výzvy a jen tak něčeho se nezalekneš
  • dokážeš se vcítit do klienta a budeš mu oporou
  • dokážeš vše, co máš na jazyku, srozumitelně vysvětlit po telefonu

Nabízíme

Co ti dokážeme nabídnout?

  • komfortní pracovní prostřední v Administrativní centru Na Vinici
  • dva monitory a vše co k práci potřebuješ
  • inspirativní kolektiv, od něhož se toho hodně naučíš
  • nástupní mzdu 23.000,- + po zaškolení bonusy až do výše 20% z této částky

A k tomu navíc!

  • 25 dnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna
  • plně hrazené stravenky (95 Kč/den)
  • příspěvek 6000 Kč na volitelné aktivity (dovolená, kultura, sport)
  • možnost 2 dny v roce se plně věnovat charitativní činnosti (v rámci pracovní doby)
  • výrazné zaměstnanecké slevy
  • práci v režimu krátký / dlouhý týden se střídáním ranních a odpoledních směn

Mzda: 23 000 Kč

Region: Pardubický kraj

Obor: Telekomunikace

Profese: pracovník call centra

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy