Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista konstrukce (elektroschémata)

referenční číslo: 17139 | aktuálnost: 21.04.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti jako konstruktér se zaměřením na elektro a SŠ nebo VŠ vzdělání tohoto směru? Chcete spolupracovat s ostatními konstruktéry na inovacích napříč produkty? Pak neváhejte, chopte se této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis!

Úspěšná strojírenská společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

SPECIALISTA KONSTRUKCE (ELEKTROSCHÉMATA) (30-35.000,-)

Náplň práce

  • Zpracování zakázek dle požadavků zákazníka
  • Spolupráce při zapojení, nastavení a testování produktu
  • Tvorba dokumentace
  • Návrh technických řešení
  • Práce na automatizaci procesů v zakázkové činnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ se zaměřením na elektro
  • Praxi na obdobné pozici
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • Znalost programu AutoCAD podmínkou
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování ve společnosti
  • Relokační příspěvek
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (jižně od Brna)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika