Typ nabídky

Minimální mzda

Celní specialista

referenční číslo: 5a9c5159babecf088722c6f3 | aktuálnost: 05.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Celní Specialista do lokality Jičín.

Náplň práce

  • Vedení, zpracování, odeslání Intrastatu přijetí a odeslání přes InstantDesk v ČR
  • Vedení ,zpracování, odeslání Intrastatu přijetí konsignačního skladu přes IDEP/CN8 v Dánsku
  • Archivace dokladů – Intrastatu (ČR, Dánsko) a dalších podkladů v rámci log. skladu
  • Ukončování tranzitu, vedení evidence
  • Proclívání materiálu nakoupeného mimo EU do režimu Volného oběhu (e-Dovoz)
  • Proclívání materiálu nakoupeného mimo EU do režimu PPCD (přepracování pod cel. dohledem)
  • Proclívání materiálu z režimu PPCD do volného oběhu
  • Vedení evidence odpisů materiálů v PPCD
  • Komunikace s celními úřady, předávání výkazů a evidence dle vydaných rozhodnutí
  • Kontrola platnosti certifikátů a rozhodnutí (ZJP, Tranzit, e-Dovoz, e-Vývoz, bankovní záruka…)
  • Sledování: změny v celní legislativě, celních předpisů, nařízení

Vystavování prohlášení a vedení dodavatelských prohlášení, evidence, kontrola

Požadujeme

  • SŠ, zaměření nejlépe ekonomické, podnikatelské, obchodní akademie
  • 1-2 roky praxe výhodou – praxe v logistice, skladu, nákup, odbyt
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost Navision výhodou
  • aktivní znalost  AJ podmínkou, ŘP sk. B

komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • PP na dobu určitou
  • Pružná pracovní doba
  • zajímavou a zodpovědnou práci u mezinárodně orientované společnosti
  • možnost seberealizace
  • podporu personálního a odborného rozvoje zaměstnanců
  • nástup možný ihned

firemní benefity (5 dní dovolené nad zák.rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, bonus za plnou docházku

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Jičín,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita