Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik

referenční číslo: 17352 | aktuálnost: 10.09.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru elektro a hledáte nové pracovní uplatnění? Jste manuálně zručný a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb §6? Rád byste získal řadu finančních bonusů, týden dovolené navíc, náborový příspěvek a další zajímavé benefity?

Pak nám zašlete svůj životopis a začněte pracovat na pozici:

ELEKTROMECHANIK (25 - 28.000 Kč)

Náplň práce

  • Zabezpečení plynulého chodu výrobních strojů
  • Analýza poruchy a její následné odstranění
  • Preventivní údržba elektrických částí
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě
  • Práce na ranní a odpolední směny

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Praxi na obdobné pozici
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • Finanční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Náborový příspěvek
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl