Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník řidič VZV

referenční číslo: 5a99481cbabecf2bc44d44f5 | aktuálnost: 07.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

  • manipulací se zbožím, převážně pomocí VZV (skladování, manipulaci, výdej materiálů a surovin)
  • zodpovědnost za správnost dokladů, příjmů, výdejů a dodacích listů
  • běžná údržba VZV a NZV

Požadujeme

  • platné oprávnění na VZV W1 podmínkou, W2 výhodou
  • zodpovědnost
  • pracovitost
  • ochotu pracovat na směny
  • znalost práce se čtečkou (skenerem) výhodou

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • průměrnou měsíční mzdu až 24 000 Kč (včetně příplatků a bonusu)
  • dotované stravování přímo v areálu
  • náborový příspěvek
  • pravidelné roční navyšování mzdy
  • mimořádné odměny (finanční i nefinanční)
  • příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • odměna za doporučení dalšího zaměstnance 10 000 Kč
  • práci v moderním, ale přesto tradičním pivovaru
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, čepované pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • pojištění odpovědnosti za škodu plně hrazené firmou
  • příspěvek za věrnost
  • odměny za dárcovství krve
  • firemní akce
  • možnost ubytování na interní firemní ubytovně
  • nástup možný ihned případně dle dohody

Místo pracoviště: Velké Popovice,

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity