Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výrobní linky, možnost ubytování

referenční číslo: 5a992e93babecf26631b572a | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Rok 2018-… nový začátek s novou prací. Pojď se přesvědčit, že stále existují zaměstnavatelé, kteří Tě za poctivou práci správně ohodnotí. Hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY.

Náplň práce

- obsluha výrobní linky

- obsluha strojů

- ruční manipulace s materiálem

Požadujeme

- manuální zručnost

- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost

- schopnost pracovat dle pracovních postupů

- spolehlivost, samostatnost, zručnost

Nabízíme

-nástup možný IHNED či DOHODOU

-místo výkonu práce: PLZEŇ

- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr

-nástupní plat 20.100 Kč (po zvládnutí určitého typu operací 21.400 Kč operátor C, 22.100 Kč operátor B, 23.000 Kč operátor A) + variabilní složka dle hodnocení pracovního výkonu v aktuálním měsíci 1.200- 1.700 Kč

- 3směnný provoz

- 5 týdnů dovolené

- dotované stravování, příspěvek na dojíždění

- možnost pracovat i přesčas a o víkendu

- MOŽNOST NABÍDNOUT I UBYTOVÁNÍ

Jiné

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní