Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér (24.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 39519 | aktuálnost: 02.12.2018

Jobs Contact

Náplň práce

KONstruktéři, konSTRUktérky, konstruKTÉRčata nespěte doma a pojďte k nám makat. U nás zažijete nečekané, nevídané a zábavné, ale i poučné. :) Tak co, zaujalo Vás to? Jste zvědaví co to bude a kde to je? Tak pošlete CV ať se můžete dozvědět více.

  • tvorba a úpravy výkresové dokumentace
  • vylepšování stávající technologie
  • zhodnocování konstrukčních návrhů a jejich případná optimalizace
  • spolupráces mateřskou společností v zahraničí na projektech

Požadujeme

  • min. SŠ technického směru
  • znalost programování ve 3D - Inventor, SolidWorks a jiné
  • znalost čtení a tvorby dokumentace
  • Aj na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • smlouva na dobu neurčitou
  • půlroční bonusy
  • příspěvky na oběd
  • kurzy AJ zdarma
  • každoroční valorizace mzdy
  • příspěvek na PP a ŽP
  • dotované automaty na kávu, cukrovinky a bagety

Mzda: 24 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita