Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický konzultant (m/ž), IT/EE tým (22.000 - 44.000 Kč)

referenční číslo: 38949 | aktuálnost: 09.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Jsme exkluzivní oborově zaměřená personální agentura a nyní hledáme do našeho IT / EE týmu nového kolegu / kolegyni. Očekáváme obchodního ducha a přehled v oblast IT nebo elektro. Očekáváme, že máš zájem tento přehled formou samozvdělávání dále rozšiřovat a být tak schopen / schopna rozumět potřebám našich klientů a lépe komunikovat s uchazeči. Pokud Ti formulace "C++" = "C" + "OOP" není zcela cizí a vyhovuje Ti velmi dynamické prostředí práce, pak neváhej a zašli své CV. Těšíme se na Tebe v našich zcela nových kancelářích.

  • recruitment uchazečů pro IT / EE klienty
  • komunikace s uchazeči
  • komunikace s klienty
  • úkoly spojené s HR marketingem - B2B, B2C
  • obchodní činnost - akvizice nových a péče o stávající klienty
  • zpracování dokumentace v CZ a AJ
  • rozšiřování přehledu v oblasti IT a EE
  • účast na veletrzích pracovních příležitostní

Požadujeme

  • SŠ / VŠ obchodně technického směru
  • obchodního ducha
  • orientace v oblasti počítačových sítí
  • orientace v oblasti operačních systémů
  • orientace v oblasti programování
  • angličtina - schopnost dorozumět se s kolegou telefonicky / mailem
  • čeština - schopnost psát text na úrovni rodilého mluvčího
  • ŘP sk. B, aktivní řidič / ka
  • ochota se dále samovzdělávat v oblasti IT

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení odpovídající výkonu
  • prémiový systém
  • firemní vůz pro soukromé využití
  • firemní tarif a telefon pro soukromé použití
  • sick-days
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na sport / kulturu / dopravu / zdraví
  • multisport karta
  • občerstvení na pracovišti
  • teambuildingové akce
  • pružná pracovní doba
  • příležitostný home office
  • místo výkonu: Brno, IFM Centrum

Mzda: 22 000 - 44 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita