Typ nabídky

Minimální mzda

Datový specialista (25 - 35 000 Kč)

referenční číslo: 16663 | aktuálnost: 29.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte dobré analytické schopnosti a rádi se pohybujete v oblasti zpracovávání dat? Umíte mluvit německy a anglicky? Chcete se uplatnit ve společnosti, kde preferují karierní růst? Neváhejte nám napsat!

Perspektivní výrobní společnost hledá vhodného uchazeče na pozici:

DATOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce

  • správa dat v databázi dodavatelů a odběratelů
  • komunikace se zákazníky
  • spolupráce s kolegy napříč společností
  • administrativa spojená s provozem oddělení

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni - schopnost domluvit se
  • schopnost týmové práce
  • pečlivost

Nabízíme

  • motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • super parťáky
  • množství benefitů - práce z domu, 13.mzda, Multisport karta, náborový příspěvek, dotace na stěhování a další
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa