Typ nabídky

Minimální mzda

C#/.net Developer

referenční číslo: 10-10-271416/JD | aktuálnost: 30.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme PROGRAMÁTORA .NET C# pro českou společnost zabývající se zákaznickými úpravami CAD produktů.
Vaší náplní práce bude:

  • Vývoj software/programu pro produkt běžící na platformě Microsoft SQL a Microsoft Visio
  • Programování v .NET C#
  • Komunikace se zákazníkem
  • Příprava dokumentace k SW

Požadujeme

  • Znalost programování .NET C#
  • Ochota k dalšímu vzdělávání
  • Znalost AJ pro potřeby komunikace se zákazníkem
  • Znalost Visual Basic (popř. VBA)

Nabízíme

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj