Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr svařovny

referenční číslo: 9-21-271520/JD | aktuálnost: 31.05.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti se svařováním ocelových konstrukcí? Vedl/a jste tým lidí a rád/a byste své znalosti a schopnosti uplatnil/a v mezinárodní výrobní společnosti? Pokud odpovídáte ano, zašlete nám svůj životopis na pozici MISTR SVAŘOVNY a nastartujte svou kariéru!
Požadavky:

  • organizace výroby - svařování ocelových konstrukcí
  • vedení pracovního týmu a organizace jejich práce
  • operativní plánování výroby
  • kontrola kvality výroby
  • zodpovědnost za dodržování standardů společnosti
  • příprava podkladů pro mzdy
  • kontrola plnění termínů

Požadujeme

  • vzdělávání strojírenského zaměření
  • praxe v oboru sestavování svařenců a svařování
  • praxe na pozici vedoucí výrobního týmu - zkušenost s vedením týmu
  • organizační schopnosti
  • znalost ISO 9001 + 14001
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Benefity: * zázemí silné společnosti * zvyšování kvalifikace * příspěvky na stravování * roční odměny V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem). Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Mzda: 38 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl