Typ nabídky

Minimální mzda

Směnový elektrikář

referenční číslo: 5a8c11f3a5ad951e1114c506 | aktuálnost: 04.03.2019

Procter & Gamble - Rakona, s.r.o.

Náplň práce

• Oprava a údržba elektrických prvků
• Kontroly nářadí a elektrických instalací
• Dohled nad prací dodavatelských firem
• Dohled na dodržování bezpečnosti práce elektrofirem a pracovníků P&G
• Účast na instalaci nových technologií
• Účast na modifikaci zařízení
• Provozování elektrických systémů a zařízení v závodě dle standardů P&G
• Vedení záznamů o závadách a nedostatcích + aktivní odstraňování
• Podpora provozu - řešení vzniklých problémů
• Práce v systémech - SAP

Požadujeme

• Vzdělání v oboru elektro
• Platná zkouška §5 vyhlášky 50 s praxí odpovídající možnosti rozšíření na §6
• Orientace v technické dokumentaci (E-Plan, AutoCAD)
• Samostatnost v rozhodování
• Práce s logickými automaty
• Uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office) – technické využití PC výhodou
• Samostatnost a odpovědnost
• Ochota učit se nové věci
• Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

•   pracovní poměr na dobu neurčitou
•   dobré platové podmínky, nástupní plat poroste pravidelně v závislosti na osobních pracovních výsledcích
•   zaměstnanecké výhody
•   5 týdnů dovolené
•   vysoký příspěvek na stravu
•   životní a úrazové pojištění hrazené společností
•   výrobky společnosti za výrazně nižší ceny
•   dlouhodobou perspektivu zajímavé práce v mezinárodní firmě
•   nadstandardní příspěvek na penzijní spoření  a řadu dalších zaměstnaneckých výhod

Místo pracoviště: Ottova 402, Rakovník, 26901

Region: Středočeský kraj

Obor: Energetika, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektrikář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Firemní rekreační zařízení, Kafetérie, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy