Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér elektro (vhodné i pro absolventa) (H4306)

referenční číslo: 5a8bf7f2babecf2b1e2398ce | aktuálnost: 11.12.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• konstrukce elektrických rozvaděčů v oblasti průmyslové automatizace, pracovních strojů a zařízení, konstrukce ovládacích panelů, řídicích pultů strojů, kabelových svazků apod.
• tvorba elektrotechnické výrobní dokumentace v systému EPLAN (zaškolíme)
• práce na počítači v programech EPLAN, AutoCad, MS-Office atd.

Požadujeme

M/Ž, VŠ/SŠ technického směru se zaměřením na elektrotechniku
• praxe v konstrukci nebo elektrotechnické výrobě výhodou
• schopnost komunikace v AJ (popř. NJ) výhodou
• samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení úkolů

Nabízíme

• stabilní práce ve společnosti s dlouholetou tradicí a perspektivními obory působnosti
• práce v jednosměnném provozu na hlavní pracovní poměr
• motivační finanční ohodnocení podle dosažené praxe a zkušeností v oboru
• příjemné pracovní prostředí
• příspěvky na stravování
• výuka cizích jazyků, kurzy, odborné semináře
• možnosti dalšího osobního rozvoje
• řada dalších firemních benefitů

Místo pracoviště: okres, Rychnov nad Kněžnou,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: konstruktér, projektant, vývojový konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy