Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční manažer/ka projektů - netme centre

referenční číslo: 5a7dc476babecf57a8529f5f | aktuálnost: 04.04.2018

Vysoké učení technické v Brně

Děkan Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně vyhlašuje výběrové řízení na pozici finanční manažer/ka NETME Centre na FSI VUT v Brně

Náplň práce

- finanční řízení dotačních projektů (zejm. OP VVV)
- odpovědnost za využití dotačních prostředků v souladu s metodikami poskytovatele, vnitřními pravidly univerzity a rozpočtem projektu
- komunikace s poskytovatelem dotace, sledování metodiky financování
- odpovědnost za finanční část monitorovacích zpráv (žádosti o platbu)
- odpovědnost za změnová řízení v oblasti financování
- spolupráce při auditech a kontrolách
- úzká spolupráce s projektovými manažery

Požadujeme

- VŠ vzdělání
- alespoň 2 roky praxe ve finančním řízení projektů
- velmi dobrou orientaci v oblasti financí, účetnictví a mzdové problematiky
- orientaci v problematice financování veřejného sektoru
- komunikativní znalost AJ
- zkušenosti s Operačními programy Strukturálních fondů EU výhodou
- velmi dobré analytické a systémové myšlení
- odpovědnou, pečlivou a samostatnou osobnost

Nabízíme

- zajímavou a odpovědnou práci v mezinárodním kolektivu perspektivního výzkumného centra
- zázemí významné a úspěšné univerzity
- možnost zkráceného úvazku
- motivující mzdové a pracovní podmínky
- zaměstnanecké výhody (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravné a penzijní připojištění)
- možnost dalšího rozvoje

Nástup

- dohodou

Kontakt

Přihlášky formou motivačního dopisu společně se strukturovaným životopisem posílejte do 28. 2. 2018 elektronicky na e-mailovou adresu: konecna@fme.vutbr.cz. V motivačním dopise uveďte prosím Vaše konkrétní zkušenosti s finančním řízením projektů.

Pavla Konečná
Technická 2896/2
616 69  Brno
Česká republika
Telefon: +420 541 142 143

Místo pracoviště: Brno, Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské