Typ nabídky

Minimální mzda

Technik - metrolog (H4301)

referenční číslo: 5a798d48babecf50310b5d2e | aktuálnost: 05.04.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

- příprava a tvorba dokumentů a zpráv
- vedení metrologické databáze
- kalibrace, servis
- zabezpečení externího servisu /klima, vzduch, …/
- výkresy náhradních dílů

Požadujeme

min. SŠ (VŠ výhodou) technického směru, znalost technické AJ, zkušenosti z potravinářského či farmaceutického prostředí výhodou, zkušenosti z oblasti QA /metrologie velkou výhodou, vhodné i pro absolventy
- analytické myšlení pro účely zpracování měřených dat
- samostatnost, kreativita, přesnost a spolehlivost
- práce s MS Excel a MS Word na velmi dobré, až výborné úrovni
- znalost práce v Autocadu na úrovni výrobních výkresů jednoduchých součástí
- ochota dalšího vzdělávání (často samostudium)

Nabízíme

- samostatná práce v české farmaceutické společnosti
- zázemí stabilní společnosti
- finanční ohodnocení 24 - 30tis. dle praxe
- zaměstnanecké benefity
- nástup možný ihned

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 24 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Potravinářství a chemie, Strojírenství

Profese: metrolog, technik, technik potravinářské výroby, technik ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita