Typ nabídky

Minimální mzda

SKLADNÍK ve skladu surovin a obalů

referenční číslo: 5a784cc1a5ad9507e93623c7 | aktuálnost: 28.03.2018

La Lorraine, a.s.

Jste vyučen a máte minimálně 2 roky praxe a zájem pracovat v silné mezinárodní společnosti? Pokud ano, možná hledáme právě Vás!
Posilujeme náš tým ve výrobním závodě – pracoviště Kladno. Hledáme vhodné kandidáty na pozici

Co bude Vaším úkolem:

  • manipulace se zbožím – příjem a výdej - nakládka
  • příprava zboží podle objednávek, kompletace palet
  • obsluha skladového terminálu
  • příjem surovin a obalů od dodavatelů – kontrola množství a expirace
  • evidence dodacích listů, vyplňování formulářů
  • provádění fyzických inventur zboží
  • odpovědnost za bezpečný provoz s manipulační technikou
  • úklid pracoviště

Váš profil:

  • ÚSO/ SO vzdělání
  • praxe ve skladu a řízení VZV podmínkou
  • průkaz řidiče VZV výhodou
  • ŘP sk. B
  • uživatelská znalost práce na PC, program SAP výhodou
  • bezúhonnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • nástup IHNED nebo dohodou
  • pracoviště v Kladně
  • práci ve směnném provozu
    • na 8h směny PO – PÁ , ranní a odpolední
    • na 12h denní směny v režimu krátký/ dlouhý týden
  • stabilní rozvrh směn
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • náborový příspěvek 10.000,-Kč
  • perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
  • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, dovolená navíc a denně pečivo zdarma

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na personální oddělení na e-mail: v.sedlackova@llbg.com .

Za Váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení. Pokud během následujících 4 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich stránkách.

Místo pracoviště: U Kožovy hory 2748, Kladno, 27201

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika

Profese: skladník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity