Typ nabídky

Minimální mzda

Aplikační technik s vyhl. 50 a znalostí AJ

referenční číslo: ZR_94_JOB | aktuálnost: 18.05.2018

Job Network s.r.o.

Pro společnost, která je jednou ze špiček v oblasti strojírenství a s vyjimečným přístupem k zaměstnancům, kteří pracují s nejmodernějšími technologiemi, hledáme nového kolegu, který je motivován vlastním zájmem, má elektro vzdělání s platnou vyhl. 50 a domluví se anglickým jazykem.

Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří hledají dlouhodobého zaměstnavatele a chtějí se dále v oboru rozvíjet a rozšiřovat si své profesní vědomosti.

Náplň práce

· Instalování měřících sond na obráběcí a souřadnicové stroje,

· modernizace a rekalibrace souřadnicových měřících strojů,

· odstraňování závad, programování a práci s měřicími sondami,

· poskytování technické podpory a školení naším prodejcům a zákazníkům,

· časté služební cesty v rámci ČR, SR, nárazově zahraničí.

Požadujeme

· Preferujeme uchazeče se vzděláním v oboru elektro a platnou vyhláškou 50 §6.

· Náš kandidát by měl mít praktickou znalost pájení a zapojování elektronických obvodů.

· Čtení technických a elektrotechnických výkresů Vám je vlastní.

· Pokud máte zkušenost s rekalibrací a údržbou strojů, bude to nepochybně Vaše velká výhoda.

· Schopnost profesionální komunikace se zákazníkem, pochopení jeho požadavků a poskytnutí správného řešení, to je něco, co od Vás očekáváme.

· Tato práce je velmi zodpovědná a také mnohdy časově náročná, proto požadujeme flexibilitu a hledáme člověka, pro kterého časté služební cesty v rámci ČR, SK nebudou překážkou.

Nabízíme

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Česká republika, Slovensko,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: elektromechanik, elektrotechnik, revizní technik, servisní technik, technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita