Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový hardware inženýr

referenční číslo: 17114 | aktuálnost: 14.03.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte elektrotechnické vzdělání a zkušenosti s vývojem a návrhy elektronických zařízení? Je elektronika Vašim koníčkem? Chcete se stát důležitým článkem mezinárodního týmu a odborně růst? Chcete být součástí super společnosti? Pak nám neváhejte odpovědět! Mezinárodní společnost působící v oblasti výroby a vývoje různorodých a neotřelých zařízení hledá parťáka do týmu na pozici: VÝVOJOVÝ HARDWARE INŽENÝR

Náplň práce

* Návrh systému výrobků a řešení splňujcící příslušné normy * Výběr komponentů pro nízké a vysoké napětí, např. motory, pohony, snímače a ovládací prvky * Implementace a dokumentace návrhu hardwaru * Testování funkčních modelů a prototypů

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s konstrukcí a vývojem elektronických zařízení
  • Orientaci ve směrnicích o strojních zařízení (LVD, RoHS apod.)
  • Znalosti komunikačních sběrnic

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí a podnikovou kulturu
  • Odpovídající platové podmínky, pravidelné odměny
  • Práci v přátelském a usměvavém kolektivu
  • Možnost odborných kurzů v oboru, výuku anglického jazyka
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika